İstanbul Dövme Stüdyoları - İstanbul Dövmeci


İstanbul Dövme Stüdyoları

İstanbul gibi nüfusu gittikçe artan bir şehirde nüfus kadar her geçen gün yeni Dövmecileri da açılmakta. hal böyle olunca açılan kaliteli hizmet veren, iyi stüdyolar kadar kalitesiz, baştan savma hizmet veren, amacı sadece para kazanmak olan işletmelerin sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu durum da dövme yaptırmak isteyen kişilerin stüdyolara olan güvenini kırmakta ve ön yargıya sebep olmaktadır. sonuç olarak artık önümüze gelen herhangi bir dövme Stüdyosu yerine çevremizdeki insanlardan tavsiye, öneri alarak seçimimizi yapmaya çalışıyoruz tavsiye alacak kimseniz de yok ise işimiz tamamen şansa kalıyor. İşte biz de tam olarak bu noktada en iyi İstanbul Dövmecileri araştırmaları yaparak, sizlere tavsiyelerde bulunmaya çalışıyoruz. istanbul Dövmecileri ilanlarımızın alt kısmında sizlerin ( işletmeden hizmet alan kişilerin) işletme hakkında yorumlarını da yayınlıyoruz.

İstanbul Dövmeciler ve İstanbul Dövme Stüdyoları için;

Buraya Tıklayın


İstanbul Dövmeci Tavsiyeleri

Black Dog Tattoo - İstanbul

2003  yılından beri dövme konusunda başarılı işleriyle biliniyor. Ünlülerin tercih ettiği yerlerden olan dövme stüdyosunu ziyaret edebilirsiniz.


 Holly Tattoo - İstanbul

1999 yılında Engin Batur tarafından kurulan Holly Dövme stüdyosu, günümüzde popülerliğini koruyor. Ekibinde yer alan isimler, güzel sanatlar mezunu ve hepsi de çok başarılı. İstediğiniz motifleri dövme ustalarına yaptırabilirsiniz. Her bir dövme adeta bir sanat eserini andırıyor.

İstanbul Arttatt - İstanbul

İstanbul Arttatt, dövme konusunda adeta bir sanat eseri yaratıyor. Uzun yıllardır Moda’da bulunan stüdyosu her zaman canlı ve kalabalık. Tavsiye edilebilir bir İstanbul Dövmecileri arasında olduğunu söylemek mümkün.

Green Tattoo

 Yıllardır başarılı çalışmalarıyla ün yapan Green Dövme stüdyosu , hayal ettiğiniz her tarzdaki dövmeyi ince ince dövüyor ve muazzam işler çıkarıyor. En büyük sorun ise diğer Dövmecilerine oranla fiyatının daha fazla olması. Ancak ömür boyu sizinle yaşayacak bir motif için değeceğini düşünüyorum.

Fox Tattoo

 Fox Dövme stüdyosu genellikle geleneksel ve newchool tarzlarında dövme yapıyor. Ayrıca diğer tarzlara dair örneklerini de Instagram hesaplarından görebilirsiniz. Geniş bir renk kartelası ve fazlasıyla motiflerinin olduğunu da söylenebilir.

Portal Tattoo

Portal Dövmecileri, sayısız bir seçenek sunuyor. Realistik ve Chicano Tarzı Dövme konusunda harikalar yaratıyor. Ayrıca kabile tarzı dövmeler için Portal tattoo ile iletişime geçmenizi öneririm. Portal dövme'nin Dövmecilerina oranla çok daha temiz ve hijyenik olduğu söylenebilir. Bu konularda sürekli tereddüt yaşıyorsanız Portal sizin için iyi bir tercih olacaktır.

İstanbul Dövmecilerine ilk defa gideceklerin dikkat etmesi gereken bazı noktalar

1- dövmecinin instagram hesabından neler yaptığına bakarak karar verebilirsiniz ama dövmeci zaten en kötü işlerini internette yayınlamayacaktır, illa ki en iyi işlerini orada göreceksin, o yüzden onun yerine gidip kendi gözlerinle dövme stüdyosunu görüp, yüz yüze görüşüp mümkünse önceden yapmış olduğu birilerinden bilgi almak daha iyi olacaktır.

2. Ömür boyu vücudumda taşıyacağım diye düşünmeyin, istediğiniz zaman lazerle dövme sildirebilirsiniz, fakat bu düşünceye kapılıp gereksiz dövmeler de yaptırmayın, vücudunuzda taşımayı seveceğiniz bir dövme seçin, ilerleyen zamanlarda fikriniz değişebilir, hayatın ne getireceği belli olmaz, bu durumda da sildirebilirsiniz.

3. İlk dövmenizi yaptırdıysanız, artık korkularınızdan, dövme yaptırmaya karşı olan kötümser düşüncelerinizden de kurtulmuş olacaksınız ve 2.ci dövmeyi da yaptırmak isteyeceksiniz, bu sebeple “ben başka dövme yaptırmam” gibi çok kesin konuşmayın.

4. Eğer dövme şablonunuz güzel çizilmediyse orada dövme yaptırmayın, önce şablon güzel ve düzgün olmalı, daha en başta sorun çıkıyorsa, dövmenin yapılma süreci daha sıkıntılı olabilir.

5. Ben kolay sıkılırım, sıkılgan bir yapım var diyorsanız sürekli göreceğiniz, sürekli gözünüzün önünde olacak bir yere dövme yaptırmayın ama bu çok da dert edilecek bir şey değil, severek yaptırdığınız bir dövmeyse kolay kolay sıkılmazsınız, sıkılırsanız da çözüm olarak bunu bir doğum lekesi gibi düşünebilirsiniz.

6. Sevgilinizin adını vücudunuza yazdırmanızı tavsiye etmeyiz. Sevgilinizin adını yazdırmak yerine onu hatırlatan ikonik bir dövme yaptırabilirsiniz. Ve yine söylüyoruz hayatın ne göstereceği, ne getireceği  belli olmaz, sevgilinizin adını yazdırıp, ayrıldıktan sonra üzerini bir odun dövmesiyle kapattırmak yerine, hiç isim yazdırma işine girmeyin her 10 kişiden 8 i sevgilisinin ismini dövme olarak yaptırdığı için pişman, eğer ki illa ben sevgilimin ismini yazdırmak istiyorum diyorsanız umarız %20’lik pişman olmayan kısımda olursunuz.

7. dövmenizin bakımını iyi yapın, hemen soldu, istediğim gibi değil dememek için dövmenizi yaptırdıktan sonraki sürece dikkat edin.

8. dövme yaptırılan yerin steril olmasına, kullanılan ekipmanların size özel olduğuna dikkat edin.

9. dövme yaptırmaya alkollü olarak gitmeyin, acıyı daha az hissetmezsiniz, aksine kanınızı sulandıracağı için işler daha da zorlaşır, kesinlikle alkol almayın.

10. Eğer siz dövmenizi beğendiyseniz başka insanların olumsuz yorumlarınu umursamayın. İyi yorum yapan kadar kötü yorum yapanlar da olacaktır. Siz mutluysanız hiç kimseyi kafanıza takmayın!

11. Eğer iyi bir dövmeciye dövme yaptırıyorsanız ona vücudunuzu bir tablo olarak veriyorsunuz demektir. Pazarlık şart deyip pazarlık yapmayın, istenen paraya sahip değilseniz biriktirmek için biraz daha sabredin çünkü dövme sanatçısını zorlayarak indirim yaptırdığınızda evet fiyat düşecek ama işçiliğin kalitesinin de düşme ihtimali olduğunu unutmayın. Zaten iyi bir dövme sanatçısı pazarlık yaptırmayacaktır, işinin kalitesi ve emeğine biçtiği değer belli olduğu için verdiği fiyat doğru fiyattır.

12. dövme tarzlarını araştırın, bilmediğiniz tarzlar olabilir ve yaptırdıktan sonra aa keşke çizimi suluboya şeklinde yaptırsaydım da diyebilirsiniz, bir çok tarz bulunuyor, sitemizden dövme tarzlarını inceleyip daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

13. İki iyi dövmeci arasında kaldıysanız bir dövmecinin 500 dediğine diğerine 200 diyorsa tekrar bir araştırmaya girin, pahalı fiyat veren kazık atıyor ya da ucuz fiyat veren dandik malzeme kullanıyor diye düşünmeyin, ön yargılı olmadan işi iyice soruşturun, malzeme kalitesine, sterilliğine, işçilik kalitesine bakın.

14. Kaç yaşında olursanız olun,baba her zaman baba,  anne her zaman anne, eğer dövme yaptırma diyorsa önce onun gönlünü hoş edin, kötü bir şey olmadığını kızmadan sinirlenmeden anlatın, gönlünü alın. Tabi ki vücut da, dövme yaptırma kararı da sizin ama bazen bu gibi durumlar dövme yaptırıp sildirmeye kadar gidebiliyor.

izmir evde masaj evde masaj İstanbul Masaj izmir masaj